FİNANS

***AYES*** AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***AYES*** AYES ÇELİK HASIR VE ÇİT SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin 01.01.2019-31.03.2019 dönemine ait Geçici Vergi Beyannamesi ekinde Vergi Dairesi Müdürlüğüne sunulmuş olan, Konsolide olmayan ve Sermaye Piyasası Mevzuatına göre düzenlenmemiş Gelir Tablosu 15.05.2019 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda yayınlanmıştır. 
İlgili Gelir Tablosunun tetkikinde Olağan Dışı Gelir ve Karlar Hesabı tutarının 3.166.986,95 TL olduğu görülmektedir. İş bu tutarın önemli bir bölümünü oluşturan 2.371.669,50 TL kısmı S.S. Teskoop Teknoloji ve Sanayi Toplu İşyeri Kooperatifi İştirak Hissesi Satış Kazancı İstisnası olarak Dönem Karının içerisinde mevcuttur. İlgili tutar Vergi Dairesi Müdürlüğüne sunulan Geçici Vergi Beyannamesinde İştirak Hissesi Satış Kazancı İstisnası (K.V.K. Mad. 5/1-e) olarak bildirilmiş ve bunun sonucunda Mali Dönem Zararı 598.065,28 TL olmuştur. 2.371.669,50 TL İştirak Hissesi Satış Kazancı İstisna Tutarı 2019 faaliyet dönemini takip eden dönemde Sermaye Yedekleri hesabına aktarılacaktır. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.  

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/764138


BIST
15 Mayıs 2019 04:12
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın