FİNANS

***KSTUR*** KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri


***KSTUR*** KUŞTUR KUŞADASI TURİZM ENDÜSTRİ A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Yönetim Kurulu Komiteleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Sayın Özmetin KAVASOĞLU'nun vefatı nedeniyle boşalan Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen ortaklarımızdan  Hürrem Arzu ÇAVUŞ'un da katıldığı Şirket Yönetim Kurulu, Şirket merkezinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır:  
- Şirketimiz Yönetim Kurulu'nda meydana gelen değişiklik nedeniyle yapılan seçimde Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanlığı'na Av. Davut SELÇUKİ, Yönetim Kurulu Başkan Vekilliğine E.Tünay KAVASOĞLU, Yönetim Kurulu Üyeliklerine Hürrem Arzu ÇAVUŞ, ve Av. Necati GELMEZ, 2019 yılı faaliyet dönemine ait Olağan Genel Kurula kadar görev yapmak üzere seçilmelerine,
-Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın E.Tünay KAVASOĞLU'nun  Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve imza yetkili icracı üye olarak seçilmiş olması dolayısıyla, Riskin Erken Saptanması ve Yönetimi Komitesin'den ayrılmasına ve yerine Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Hürrem Arzu ÇAVUŞ'un seçilmesine oy birliğiyle karar vermiştir.
Kamuoyuna saygı ile duyurulur,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/767847


BIST
12 Haziran 2019 05:12
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın