FİNANS

***TSKB*** TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş.( Kredi Derecelendirmesi


***TSKB*** TÜRKİYE SINAİ KALKINMA BANKASI A.Ş.( Kredi Derecelendirmesi )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Kredi Derecelendirmesi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
29.08.2018, 08.06.2018, 12.03.2018, 21.03.2017
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's, 14 Haziran 2019 tarihinde Türkiye'nin derecelendirme notunu aşağı yönlü revize etmesini takiben, 18 Haziran 2019 tarihinde, 18 Türk Bankası'nın notlarında değişikliğe gitmiştir.   Moody's, Bankamızın Uzun Vadeli Yerli ve Yabancı Para İhraççı Notlarını, Uzun Vadeli Karşı Taraf Risk Notları ve Uzun Vadeli Karşı Taraf Risk Değerlendirmesi, Temel Kredi Değerlendirmesi ve Düzeltilmiş Temel Kredi Değerlendirmesi ile Öncelikli Teminatsız Borç Notunu, Yabancı Para MTN Program Notu ve Sermaye Benzeri Borç Notunu düşürmüş olup, not görünümlerini negatif olarak belirtmiştir. Moody's, Bankamızın Kısa Vadeli notlarını ise teyit etmiştir.   Güncelleme sonrası Bankamızın nihai kredi derecelendirme notları aşağıdaki gibidir:   Uzun Vadeli Yabancı Para İhraççı Notu B3 — Görünüm: negatif Uzun Vadeli Yerli Para İhraççı Notu B3 — Görünüm: negatif Uzun Vadeli Karşı Taraf Risk Notu B2 Uzun Vadeli Karşı Taraf Risk Değerlendirmesi B2(cr) Temel Kredi Değerlendirmesi caa1 Düzeltilmiş Temel Kredi Değerlendirmesi caa1 Öncelikli Teminatsız Borçlanma Notu B3 — Görünüm: Negatif Yabancı Para MTN Program Notu (P)B3 Sermaye Benzeri Borç Notu Caa3(hyb)
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/768932


BIST
19 Haziran 2019 02:12
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın