FİNANS

***AEFES* *AGHOL*** AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)


***AEFES******AGHOL*** AG ANADOLU GRUBU HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [AEFES]
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

   Kamil Yazıcı Yönetim ve Danışma A.Ş. tarafından şirketimize yapılan bilgilendirmeye istinaden, şirketimiz hissedarlarından Süleyman Kamil Yazıcı'nın sahip olduğu 12.006 adet Anadolu Grubu Holding A.Ş. (AGHOL) ve 145.950 adet Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayi A.Ş. (AEFES), Fazilet Yazıcı'nın sahip olduğu 400.354 adet AGHOL ve 202.992 adet AEFES, Gülten Yazıcı'nın sahip olduğu 400.354 adet AGHOL ve 202.992 AEFES, Gülşen Yazıcı'nın sahip olduğu  400.354 adet AGHOL ve 202.992 AEFES, Nilgün Yazıcı'nın sahip olduğu 400.355 adet AGHOL ve 202.992 AEFES, Hülya Elmalıoğlu'nun sahip olduğu 410.355 adet AGHOL ve 202.992 adet AEFES, toplamda 2.023.778 adet AGHOL ve 1.160.910 adet AEFES hissesinin, sözkonusu kişilerin Nitelikli Yatırımcıları oldukları SKY Serbest Özel Fon'a özel emir yöntemiyle satışı 24.06.2019 tarihinde gerçekleşmiştir. SKY Serbest Özel Fon'un katılma payları önceden belirlenmiş olarak sadece yukarıda anılan kişilere tahsis edilmiştir.
Sözkonusu kişilerin belirtilen satış işlemi öncesinde AGHOL'de sahip oldukları direkt ve dolaylı toplam %30,3805 oranındaki nihai pay oranı ve AEFES'te sahip oldukları direkt ve dolaylı toplam %13,2743 oranında nihai pay oranı, gerçekleşen satış işlemi sonrasında değişikliğe uğramamıştır. 

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/769643


BIST
25 Haziran 2019
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın