FİNANS

***ATSYH*** ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim


***ATSYH*** ATLANTİS YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 Yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın ertelenmesi
Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
Karar Tarihi 24.07.2019
Genel Kurul Tarihi 23.08.2019
Genel Kurul Saati 14:30
GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 22.08.2019
Ülke Türkiye
Şehir İSTANBUL
İlçe KADIKÖY
Adres Caddebostan mahallesi Noter Sokak Taşkın Apt. No:16 Daire:2 Kadıköy - İSTANBUL

Gündem Maddeleri
1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
2 - Toplantı tutanağının imzalanması için Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi.
3 - 01.01.2018–31.12.2018 hesap dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve bağımsız denetim kuruluşu görüşü ve raporunun ve 2018 yılına ait mali tabloların ayrı ayrı okunması, görüşülmesi, Genel Kurul'un onayına sunulması.
4 - Sermayenin üçte ikiden fazlasının karşılıksız kalması nedeniyle TTK 376/2 uyarınca yönetim kurulunun zararın sebebi ve mali bünyenin iyileştirilmesi için uygun gördüğü iyileştirici önlemlerin genel kurula sunulması, müzakere edilmesi ve değerlendirilmesi
5 - Dönem içinde istifa eden yönetim kurulu üyelerinin yerine Yönetim Kurulu tarafından yapılan seçimlerin Genel Kurul'un onayına sunulması
6 - Dönem içinde görev alan Yönetim Kurulu Üyelerinin, şirketin 2018 yılı hesap ve faaliyetlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmeleri.
7 - -Yönetim Kurulu'nun 2018 yılı hesap dönemi kar dağıtımı hakkındaki önerisinin Genel Kurul'un onayına sunulması.
8 - -Yönetim Kurulu tarafından yapılan Bağımsız Denetim Kuruluşunun seçiminin Genel Kurul tarafından görüşülerek onaylanması
9 - Şirketin üçüncü kişiler lehine vermiş olduğu Teminat, Rehin ve İpotekler (TRİ) ve Kefaletler ile elde etmiş olduğu gelir ve menfaatler hususunda Şirket ortaklarının bilgilendirilmesi.
10 - SPK Kurumsal Yönetim İlkeleri 1.3.10 madde kapsamında, 2018 yılında yapılan bağışların ortakların bilgisine sunulması ve genel kurulun 2019 yılında yapılacak bağışların üst sınırının belirlenmesi konusunda yönetim kuruluna yetki vermesi.
11 - -Yönetim Kurulu üye seçiminin yapılması ve görev süresinin belirlenmesi.
12 - Yönetim Kurulu Üyeleri ve üst düzey yöneticiler için belirlenen "Ücret Politikası" ve politika kapsamında yapılan ödemeler hususunda genel kurulun bilgilendirilmesi.
13 - -Yönetim Kurulu Üyeleri'nin huzur hakkı ve ücretinin tespiti.
14 - Yönetim hakimiyetini elinde bulunduran pay sahiplerinin, Yönetim Kurulu Üyelerinin, üst düzey yöneticilerinin ve bunların eş ve ikinci dereceye kadar kan ve sıhri yakınlarının Şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek önemli nitelikte işlem yapması ve/veya Şirketin veya bağlı ortaklıkların işletme konusuna giren ticari iş türünden bir işlemi kendi veya başkası hesabına yapması veya aynı tür ticari işlerle uğraşan bir başka şirkete sorumluluğu sınırsız ortak sıfatıyla girmesi durumunda, Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim İlkeleri (1.3.6) çerçevesinde yıl içinde yapılan söz konusu işlemler hakkında Genel Kurula bilgi verilmesi.
15 - -Yönetim Kurulu Üyelerine, Şirket veya bağlı ortaklıkları ile çıkar çatışmasına neden olabilecek nitelikte işlem yapabilmeleri, rekabet edebilmeleri, Şirketin konusuna giren işleri, bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu nev'i işleri yapan şirketlerde ortak olabilmeleri hususunda, Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri gereğince izin verilmesi.
16 - - Dilek ve öneriler, kapanış.
Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Çağrı Dökümanları
EK: 1 ATSYHO İLAN METNİ.pdf - İlan Metni
EK: 2 GENEL KURUL BİLGİLENDİRME DÖKÜMANI ATSYH2.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
EK: 3 VEKALETNAME1.pdf - Diğer Genel Kurul Çağrı Dokümanı


Genel Kurul Sonuçları
Genel Kurul Yapıldı mı? Hayır
Yapılmama Nedeni Atlantis Yatırım Holding A.Ş. nin 2018 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantısı 23.08.2019 tarihinde saat 14:30 da şirket merkez adresi olan Caddebostan Mh. Noter Sk . Taşkın Apt No.16-2 Kadıköy/İstanbul adresinde, İstanbul Ticaret İl Müdürlüğü' nün 22.08.2019 tarih ve 47012271 sayılı yazıları ile görevlendirilen bakanlık temsilcisi Aysun Arasoğlu gözetiminde yapılmak üzere toplanıldı. Toplantıya ait çağrının Türkiye Ticaret Sicil Gazetesinin 02.08.2019 tarih ve 9882 sayılı nüshasında gündemi de ihtiva edecek şekilde yayınlanmış olduğu, ayrıca şirketin internet sitesi ve KAP ta da yayınlandığı görülmüştür .MKK' nın internet sitesinden alınmış olan Hazirun cetvelinin tetkikinde şirketin toplam 8.000.000 TL(sekiz Milyon) tekabül eden ortaklardan toplam 90 payın toplantıda asaleten hazır bulunduğu toplantının yapılabilmesi için yeterli asgari toplantı nisabının mevcut olmadığı yönetim kurulu başkanı Necdet Deniz tarafından EGKS de de açıklanmış olup toplantı nisapsızlıktan ileri bir tarihe tehir edildi. Kamuoyu ve paydaşlarımızın bilgisine sunulur. Saygılarımızla.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
Ek Açıklamalar
http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/783954


BIST
23 Ağustos 2019 07:11
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın