FİNANS

***TSPOR*** TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş.( TTK'nın 376. Maddesi Kapsamında Yapılan İşlemler


***TSPOR*** TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş.( TTK'nın 376. Maddesi Kapsamında Yapılan İşlemler )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
TTK'nun 376. Maddesi Kapsamında Yapılan İşlemler

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

31 Mayıs 2019 tarihi itibari ile Şirketimiz aktifinde bulunan profesyonel futbolcu bonservis bedelleri rayiç değerlerinin tespiti için, Yeditepe Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından hazırlanan 29 Ağustos 2019 tarihli değerleme raporu görüş kısmı ekte sunulmuştur. Şirketimizin ekte yer alan 31 Mayıs 2019 Tarihli TTK 376 Bilançosu ve Dipnotları aşağıdaki esaslar çerçevesinde hazırlanmıştır
- Yeditepe Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. tarafından hazırlanan 29 Ağustos 2019 tarihli Futbolcu Bonservis Sözleşmesine Dayalı Hakların Değerleme raporu Futbolcu Bonservis Bedellerinin rayiç değerinin tespitinde kullanılmıştır.
- Şirketimizin 29.08.2018 tarihli özel durum açıklaması ile kamuya açıklanan ve İtimat Bağımsız Denetim A.Ş. tarafından hazırlanmış 27 Ağustos 2018 tarihli Lisans Hakları değerleme raporu Lisans Haklarının rayiç değeri tespitinde kullanılmıştır.
TTK 376. Madde hükümlerine göre hazırlanan bilanço ve dipnotlar ekte sunulmuştur. 
TTK 376. Madde Kapsamında oluşan Özkaynağı aşağıdaki tabloda gösterilmiştir.
31.05.2019 tarihi itibarıyla Rayiç Değerlere göre oluşan fon  Pozitif 1.220.280.478 TL
31.05.2019 tarihi itibarıyla özkaynaklar Negatif (520.317.820) TL
31.05.2019 tarihi itibarıyla özkaynaklar Pozitif 699.962.658 TL
TTK 376. madde kapsamında hazırlanan bilançonun Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-14.1 Tebliği hükümlerinden tümüyle bağımsız olduğu ve II-14.1 saylı Tebliğ kapsamında yayınlanan bilançonun yerine geçemeyeceği ve özel durumların açıklanması düzenlemeleri kapsamında kamuya duyurulması hususu, Şirket Yönetim Kurulu'nun 29.08.2019 tarihli kararı ile onaylanmıştır. Kamuoyunun bilgisine duyurulur.
Saygılarımızla,

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/784950


BIST
29 Ağustos 2019 07:10
Mynet'te Anlık olarak en çok
izlenen hisseler

Hisse Adı İzleyen Kişi

Döviz Çevirici

Finansal datalar forex tarafından sağlanmaktadır.

Hacim verileri 15 dakika gecikmelidir.

BIST endeksleri, haberler, Kapalıçarşı, Uluslararası parite ve verileri eşanlı olarak verilmektedir. BIST isim ve logosu "Koruma Marka Belgesi" altında korunmakta olup izinsiz kullanılamaz, iktibas edilemez, değiştirilemez. BIST ismi altında açıklanan tüm bilgilerin telif hakları tamamen BIST'e ait olup, tekrar yayınlanamaz.

SPK'nın 22 Nisan 2002 tarihli Resmi Gazete'de yayımlanan tebliği uyarınca yayımlanması istenen uyarı:
"Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir."

Finansal veriler Foreks A.Ş. tarafından sağlanmaktadır.

Mynet, yayınlanan verilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda herhangi bir garanti vermez. Veri yayınında oluşabilecek aksaklıklardan, verinin eksik ve yanlış yayınlanmasından meydana gelebilecek herhangi bir zarardan Mynet sorumlu değildir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir

Mynet Finans Mobil Uygulaması

Finans Gündemini Anlık Yakalayın